Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Doświadczeni Specjaliści

W Lindt & Sprüngli szukamy ludzi z pasją, takich jak Ty. W zależności od Twojego doświadczenia i zawodowych zainteresowań, oferujemy możliwości rozwoju Twojej kariery w obrębie wybranych działów. Poznaj nasze działy w biurze, Sprzedaży Terenowej, Retailu i znajdź idealne miejsce dla siebie.

Nasze działy

Pracownicy przedsiębiorstwa.

Biuro

Zespół pracujący w biurze jest sercem firmy. Każdy odgrywa tu kluczową rolę. Chcemy zapewnić naszym klientom najlepsze czekoladowe doznania na każdym etapie drogi. Nasze oddane i pełne pasji zespoły Sprzedaży i Marketingu pomagają opowiedzieć naszą historię, zmieniając naszych miłośników czekolady w lojalnych klientów firmy Lindt. Profesjonalny zespół  Księgowości i Controllingu dba na każdym kroku o finanse i zyskowność firmy, zespół Logistyki zapewnia dostępność produktów do sprzedaży, zespół Obsługi Klienta dba o profesjonalną obsługę zamówień a dział HR zapewnia przyciągnięcie, identyfikację oraz rozwój najbardziej utalentowanych osób.

Mimo dynamicznie zmieniającego się środowiska, w którym pracujemy wszyscy staramy się wzajemnie wspierać i działać zespołowo. Każdy z nas, swoim zaangażowaniem codziennie buduje sukces naszej firmy.

Sprzedaż Terenowa

Nasz w pełni oddany i zaangażowany zespół Sprzedaży Terenowej to ogniwo, które działa silnie na terenie całej Polski. To osoby, które lubią pracować w dynamicznym środowisku FMCG, stale koncentrując się na osiąganiu wyników sprzedażowych, budowaniu długoterminowych  i partnerskich relacji handlowych z klientami w ramach nowoczesnego i tradycyjnego kanału sprzedaży. Handlowcy Lindt & Sprüngli działają zgodnie z ustalonymi standardami pracy, odpowiadając za realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie, utrzymując odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wytycznymi firmy, zapewniając stałą obecność produktów Lindt u klientów.

Spotkanie zespołu sprzedaży.
Pracownik sklepu z czekoladą Lindt.

Retail

Każdy uwielbia czekoladę a unikalne doświadczenia z marką Lindt z całą pewnością dostarczy zespół Sprzedawców naszych firmowych sklepów. Są to osoby pełne pasji dla Lindt, o niesamowitej znajomości produktu i oddani naszej marce, którzy tworzą unikalne miejsce, do którego klienci wciąż chcą wracać, by stale doświadczać czekoladowego uśmiechu naszych doradców.

Jak zaaplikować?

Chcesz dołączyć do zespołu Lindt? Bardzo nas to cieszy! Dowiedź się jak wygląda nasz proces rekrutacyjny i złóż swoją aplikację.

_

Aby wziąć udział w naszej rekrutacji, prześlij do nas swoją aplikację na wybrane stanowisko poprzez nasz portal rekrutacyjny. Oprócz złożenia swojego CV zostaniesz także poproszony o wypełnienie formularza aplikacyjnego i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia, a także oczekiwań finansowych i dostępności.
Wszystkie aplikacje przeglądamy na bieżąco, więc im wcześniej złożysz aplikację, tym lepiej. Jeśli znajdziemy odpowiednich kandydatów, zamykamy możliwość składania aplikacji. Złożone aplikacje podlegają analizie i selekcji pod względem oczekiwanego doświadczenia zawodowego i profilu zawodowego kandydata.
Jeśli spodoba nam się Twój profil, zaprosimy Cię na rozmowę do naszej firmy lub zorganizujemy spotkanie w formie online. W zależności od stanowiska, pierwsze spotkanie odbywa się z osobą z działu HR lub bezpośrednim przełożonym. W kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie z menedżerem wyższego szczebla, abyś jeszcze lepiej mógł poznać nasz zespół. Podczas każdej z rozmów rekrutacyjnych weryfikujemy przede wszystkim Twoje doświadczenie, posiadane przez Ciebie kompetencje względem oczekiwań na danym stanowisku, a także Twoją motywację do pracy dla naszej firmy, aby jak najlepiej ocenić Twoje dopasowanie do naszego zespołu. Nasza rada: chcemy poznać Ciebie, więc bądź sobą. To także szansa dla Ciebie na poznanie nas i lepsze zrozumienie oczekiwań względem danego stanowiska. Podczas spotkania z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dlatego zachęcamy Cię abyś również w ten sposób przygotował się do spotkania z nami.

Gotowy? Czekamy na Twoje zgłoszenie.