DARMOWA

DOSTAWA

Słodki prezent dla nauczyciela

Praliny Lindt

-20%

LINDOR 200g

2+1

Odkryj Lindt EXCELLENCE

Każda tabliczka Lindt EXCELLENCE tworzona jest przez naszych Maîtres Chocolatiers z najlepszych ziaren kakao i najwyższej jakości składników. Perfekcyjna harmonia smaku, aksamitnie gładka tekstura i jedwabisty blask sprawiają, że te tabliczki ekscytują i pobudzają wszystkie zmysły.

Lindt LINDOR

Poczuj moment błogości z pralinami LINDOR. Rozkoszuj się aksamitnym, rozpływającym się wnętrzem, zatopionym w otoczce z wyśmienitej, mlecznej czekolady. Rozpłyń się w czekoladowej przyjemności.

Witaj w świecie Lindt 

Pełni pasji Lindt Maîtres Chocolatiers przygotowują największą czekoladową przyjemność. Od 1845 roku nasze wyjątkowe czekoladowe dzieła zapewniają chwile rozkoszy, którymi możesz się cieszyć. Poznaj nasze produkty.

Dlaczego czekolada Lindt jest tak wyjątkowa?

Najwyższa jakość naszych składników, pasja i umiejętności wkładane w tworzenie każdej czekolady oraz, co najważniejsze, aksamitna gładkość i połysk każdej tabliczki - to wszystko sprawia, że czekolada Lindt jest tak wyjątkowa. To właśnie jest Lindt Difference.

Najczęściej kupowane

Matka z dziećmi cieszącymi się czekoladą Lindt.
Dziedzictwo

Nasza historia

Wszystko rozpoczęło się w 1845 roku, w małej cukierni w Zurychu. To właśnie tutaj David Sprüngli-Schwarz i jego syn, Rudolf Sprüngli-Ammann, po raz pierwszy wyprodukowali czekoladę w stałej postaci. Od tego czasu nasza czekolada była ciągle ulepszana - do swojej dzisiejszej bogatej i kremowej postaci 
i nieporównywalnego smaku.

sprawdź
Zrównoważony rozwój

Nasza etyka

Jakość nie opiera się tylko na smaku. W Lindt & Sprüngli z dumą oświadczamy, że nasze ziarna kakaowca są pozyskiwane w zrównoważony sposób. Dlatego właśnie wdrożyliśmy nasz model zrównoważonego pozyskiwania zasobów, czyli Lindt & Sprüngli Farming Program.

sprawdź
Ziarna czekolady w strąku kakaowym.

Gotuj z Lindt 

Zainspiruj się naszą czekoladą i sprawdź przepisy, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Który przepis będzie Twoim ulubionym? 

Czekoladowe sklepy Lindt

Potrzebujesz rekomendacji? Zajrzyj do jednego z naszych sklepów firmowych Lindt i otrzymaj poradę naszych ekspertów czekolady dopasowaną do Twoich potrzeb. Odkrywaj świat Lindt!

Wszystko, co czekoladowe

Zobacz nasze 9-metrowe czekoladowe fontanny, gdy odwiedzisz muzeum i fabrykę Lindt Home of Chocolate, którą niedługo otwieramy przy Schokoladenplatz 1 w Kilchbergu. Dzięki interaktywnym eksponatom, zapleczu badawczemu i własnemu miejscu na kursy czekoladowe, to będzie niezapomniana wycieczka dla całej rodziny.

Idealne połączenia z Lindt

Odkryj koneserskie smaki łącząc czekoladę z innymi potrawami lub napojami. Poczuj smak gorzkiej czekolady Lindt EXCELLENCE w połączeniu ze świeżo zaparzoną kawą, herbatą lub winem.

Lindt Difference

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co właściwie sprawia, że czekolada Lindt jest tak wyjątkowa? Poznajcie Lindt Difference.

Obserwuj @Lindt Polska na Instagramie

Mini praliny Lindt i filiżanka kawy.
Czekolady mleczne Lindt Excellence.
Praliny LINDOR i filiżanka kawy.
Czekolady deserowe Lindt Excellence.
Czekolada gorzka Lindt Excellence.
Kosz pełen pralin LINDOR.