Czekoladowe kalendarze Lindt już dostępne!

Idealne wypieki
razem z Lindt PATISSERIE!
Promocja -30%

PICK & MIX

-20%

Słodkie pożegnanie lata!
Wyprzedaż do -40%

EXCELLENCE

3+1

Czekolady

SWIS PREMIUM

druga -50%

-20%
na cały asortyment
z kodem LindtLove
*Rabat nie łączy się z innymi promocjami

Użyj w koszyku kodu rabatowego SLODKADOSTAWA
i nie płać za wysyłkę

Dołącz do newslettera Lindt
i ciesz się zniżką
-15%

Pralinki Lindt

Za każdym czekoladowym arcydziełem Lindt stoją nasi Maîtres Chocolatiers. Za każdą stworzoną przez nich praliną kryje się bogactwo doświadczenia i kunsztu szlifowanego przez lata praktyki.Uczta dla oka i podniebienia!

Najczęściej kupowane

Matka z dziećmi cieszącymi się czekoladą Lindt.
Dziedzictwo

Nasza historia

Wszystko rozpoczęło się w 1845 roku, w małej cukierni w Zurychu. To właśnie tutaj David Sprüngli-Schwarz i jego syn, Rudolf Sprüngli-Ammann, po raz pierwszy wyprodukowali czekoladę w stałej postaci. Od tego czasu nasza czekolada była ciągle ulepszana - do swojej dzisiejszej bogatej i kremowej postaci 
i nieporównywalnego smaku.

sprawdź
Zrównoważony rozwój

Nasza etyka

Jakość nie opiera się tylko na smaku. W Lindt & Sprüngli z dumą oświadczamy, że nasze ziarna kakaowca są pozyskiwane w zrównoważony sposób. Dlatego właśnie wdrożyliśmy nasz model zrównoważonego pozyskiwania zasobów, czyli Lindt & Sprüngli Farming Program.

sprawdź
Ziarna czekolady w strąku kakaowym.

Gotuj z Lindt 

Zainspiruj się naszą czekoladą i sprawdź przepisy, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Który przepis będzie Twoim ulubionym? 

Czekoladowe sklepy Lindt

Potrzebujesz rekomendacji? Zajrzyj do jednego z naszych sklepów firmowych Lindt i otrzymaj poradę naszych ekspertów czekolady dopasowaną do Twoich potrzeb. Odkrywaj świat Lindt!

Wszystko, co czekoladowe

Zobacz nasze 9-metrowe czekoladowe fontanny, gdy odwiedzisz muzeum i fabrykę Lindt Home of Chocolate, którą niedługo otwieramy przy Schokoladenplatz 1 w Kilchbergu. Dzięki interaktywnym eksponatom, zapleczu badawczemu i własnemu miejscu na kursy czekoladowe, to będzie niezapomniana wycieczka dla całej rodziny.

Idealne połączenia z Lindt

Odkryj koneserskie smaki łącząc czekoladę z innymi potrawami lub napojami. Poczuj smak gorzkiej czekolady Lindt EXCELLENCE w połączeniu ze świeżo zaparzoną kawą, herbatą lub winem.

Lindt Difference

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co właściwie sprawia, że czekolada Lindt jest tak wyjątkowa? Poznajcie Lindt Difference.

Obserwuj @Lindt Polska na Instagramie

Mini praliny Lindt i filiżanka kawy.
Czekolady mleczne Lindt Excellence.
Praliny LINDOR i filiżanka kawy.
Czekolady deserowe Lindt Excellence.
Czekolada gorzka Lindt Excellence.
Kosz pełen pralin LINDOR.