Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Poczuj różnicę

Nasz sukces zależy od naszych ludzi.
W Lindt zachęcamy naszych pracowników, aby mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał. Poszukujemy osób z różnych środowisk, którzy mają różny punkt widzenia, ale których łączy ta sama pasja i ambicja. Wiemy, że każdy produkt jest tylko tak dobry, jak ludzie, którzy go tworzą. I to właśnie sprawia, że nasza czekolada jest światowej klasy. Chcemy byś poczuł różnicę w Twoim życiu, dzięki czemu my odczujemy ją w naszym.

Linia produkcyjna Lindt Gold Bunny.

Nasz wyróżnik

Nasi ludzie. To nas wyróżnia. Jako wielokanałowa i dynamicznie rozwijająca się firma w branży dóbr konsumpcyjnych, zdajemy sobie sprawę, że wszystko sprowadza się do zatrudniania odpowiednich, utalentowanych osób. Wszyscy jesteśmy energicznymi, pełnymi pasji osobami, które chcą wpływać na otoczenie. Niezależnie od tego, czy zarządzamy markami w ramach zespołu marketingowego, współpracujemy z naszymi klientami detalicznymi w zespole sprzedaży, czy też stoimy na pierwszej linii frontu w jednym z naszych firmowych sklepów Lindt, kochamy to, co robimy. 

Oświadczenie Dyrektora Generalnego Grupy Lindt

„Naszym najważniejszym czynnikiem sukcesu byli - i zawsze będą - nasi pełni pasji pracownicy. Dla mnie zespół zawsze jest na pierwszym miejscu. Zaufanie, szacunek i koncentracja na wspólnych, ambitnych celach są podstawą zespołów ekspertów odnoszących sukcesy w całej naszej Grupie. Popieram otwartą kulturę, która promuje różnorodność, zachęca do wyrażania sprzecznych opinii i podejmuje przemyślane ryzyko. To warunek pomyślnej przyszłości tej firmy - wyjątkowej firmy, którą z dumą kieruję.”

Dyrektor generalny Lindt.

Co mówią nasi Pracownicy?

Rafał, Retail

"Pracuję w Lindt od 2 lat, pozornie krótko, jednak te 2 lata zmieniły moje życie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, miałem przyjemność zwiedzić fabrykę oraz poznać procesy produkcyjne.

Takie rzeczy zdarzają się w firmach bardzo sporadycznie. To, co powoduje że Lindt jest wyjątkową firmą to fakt, że pracują w niej wspaniali ludzie, że możesz rozwinąć w niej skrzydła, a wiatr z firmy „pcha” Cię jeszcze dalej. Bardzo ważnym aspektem jest też docenienie wkładu, jaki wnosisz w firmę. Po roku pracy zostałem Store Managerem Roku 2019. Wspaniała gratyfikacja i jeszcze większa motywacja do działania, a przede wszystkim we wspaniałym środowisku, które codziennie motywuje do osiągania najwyższych wyników i tym samym za docenia Cię za ich osiągnięcie."

Dawid, Trade Marketing

"Lindt jako organizacja jest bardzo otwarta na nowe. Każdy pomysł jak „pchnąć” biznes do przodu są naprawdę mile widziane i doceniane. Ze względu na stosunkowo małą i płaską strukturę współpracuje się z wieloma działami jednocześnie, od sprzedaży przez marketing na finansach i logistyce kończąc, co pozwala dobrze poznać zależności między nimi."

Agata, Retail

"Lindt to firma, która szanuje ludzi. Tutaj człowiek jest na 1. miejscu, dopiero później jest czekolada. Jesteśmy jednym zespołem i gramy do jednej bramki. Każdy jest równy, a różnorodność zespołu to dla nas okazja poznania czegoś nowego, nieznanego, rozwinięcia siebie i swoich kompetencji. Nie tworzymy granic i dystansu do siebie, a w samym w biurze możesz porozmawiać z każdą osobą bez względu na stanowisko czy dział, w którym pracuje. Mamy świadomość tego, że najważniejsze są relacje, a w zasadzie ich jakość i my właśnie dbamy o to! Druga sprawa to możliwość rozwoju – tylko od Ciebie zależy jak daleko zajdziesz! Lindt nie ogranicza, wręcz przeciwnie – wspiera i dopinguje w rozwoju. Wyjdź z inicjatywą, a szybko znajdziesz kreatywnych ludzi dookoła, którzy pomogą Ci  zrealizować Twój projekt. Poza tym, czy może być coś lepszego niż praca z najlepszą na świecie czekoladą?"

Marcin, Sprzedaż

„Firma Lindt to pasja i jakość odzwierciedlająca się w fantastycznych produktach jakie oferuje.
Jednocześnie jest to firma o ludziach, którzy ją tworzą i budują unikalną i rodzinną atmosferę. Firma dająca poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Pracując tu zaledwie kilka miesięcy, mam wrażenie, że znam wszystkich od zawsze i czuję się częścią tej wyjątkowej organizacji."

Ewelina, Marketing

„Rozwój to jedna z najważniejszych wartości w moim życiu zawodowym.

Lindt to dynamicznie rozwijający się producent czekolady premium, który zapewnia nieskończenie wiele możliwości rozwoju, jeśli tylko jest się otwartym na nowe wyzwania. Aby rozwijać kompetencje, firma oferuje szereg szkoleń oraz daje możliwość wyjazdu i pracy w innej spółce Lindt w ramach Grupy.”

Marzena, HR

„Lindt to wyjątkowa firma, na którą składają się pełni pasji i zaangażowania ludzie oraz doskonałej jakości czekolada.

Duża elastyczność w działaniu, otwartość na pomysły, przyjazna atmosfera pracy i współpracujący zespół, tworzą środowisko, w którym możesz rozwijać się, poszerzać swoje kompetencje i wzajemnie doceniać.”

Dlaczego Lindt?

Studenci i Absolwenci

Dopiero rozpoczynasz swoją karierę? Zobacz jakie możliwości oferujemy studentom i absolwentom, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy.

Doświadczeni Specjaliści

Planujesz swój następny krok lub chcesz rozwijać swoją karierę? Dołącz do nas i podziel się z nami swoim doświadczeniem i pasją.

Co oferujemy?

Pracownicy ze Złotym Zajączkiem Lindt.

Benefity 

Jesteśmy firmą, która odnosi sukcesy, a jednocześnie ma rodzinny charakter i daje wiele możliwości względem zawodowego i osobistego rozwoju. Wszyscy nasi pracownicy w każdej lokalizacji mają dostęp do najwyższej klasy świadczeń pracowniczych dostosowanych do lokalnego rynku. 

W Lindt Polska oferujemy Ci wiele ciekawych i atrakcyjnych benefitów dla Ciebie, jak również i Twoich bliskich.  Poprzez dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy, opieki medycznej, kart sportowych czy emerytalnych programów pracowniczych, po świetną atmosferę pracy i  oczywiście czekoladę!

Lokalizacja

Z nami życie jest słodsze. Obecnie znajdujemy się w ponad 120 krajach świata, a nasza siedziba główna mieści się w szwajcarskim Kilchbergu. Chociaż nasze główne rynki znajdują się w Europie i Ameryce Północnej, nasza rozległa sieć dystrybutorów, filii i blisko 500 sklepów na całym świecie sprawia, że firma Lindt & Sprüngli jest dostępna w każdym zakątku świata. 

Lindt to globalna firma, która w środku pozostała bardzo lokalna. Każde z naszych biur, sklepów i miejsc produkcji ma swoją atmosferę, związaną z regionem, w którym się znajduje, pozostając równocześnie połączone z globalną siecią. 

Nasza biuro w Polsce mieści się w Warszawie, w Wilanowie. Posiadamy 10 sklepów firmowych, które znajdują się w centrach handlowych w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu.

Zobacz nasze lokalizacje na mapie Świata, w których możesz rozwijać swoją karierę zawodową.

znajdź nas
Siedziba Lindt.

Andrea R., zastępca kierownika ds. marki

Dołączyłam do Lindt & Sprüngli w 2017 roku jako praktykant w dziale Marketingu międzynarodowego. Program dał mi szansę na pracę we Włoszech, w Szwajcarii i w Chinach, przez 6 miesięcy w każdym z miejsc. To doświadczenie nie tylko poszerzyło moje osobiste i zawodowe horyzonty, lecz pozwoliło mi także poznać wiele pełnych pasji, ambicji i po prostu miłych osób na całym świecie. W Lindt kocham to, że jest tu wrażenie wspólnoty, wszyscy jesteśmy częścią tego samego miejsca i każdy daje z siebie wszystko. Po skończeniu programu dla absolwentów zajęłam stanowisko zastępcy kierownika ds. marki dla czekolady w pudełkach w Lindt USA. Bardzo się cieszę z tej nowej możliwości!

Lorenzo, Master Chocolatier i Key Account Manager

Pracuję w Lindt od 2015 roku. Zaczynałem jako Master Chocolatier w dziale Badań i Rozwoju, zajmując się głównie innowacjami w zakresie nowych produktów. W 2019 roku zająłem nowe stanowisko jako Key Account Manager i dostałem szansę poznania tej gałęzi biznesu, która mnie zawsze fascynowała. Wybrałem Lindt, ponieważ jest to porządna, poważna firma, która oczywiście zajmuje się czekoladą. Kocham pracę w Lindt, ponieważ jestem częścią prestiżowej marki i mogę mieć wpływ na tworzenie wspaniałych produktów.

Lukas S. – Kierownik planowania produkcji

„Dołączyłem do Lindt & Sprüngli w 2010 roku jako projektant materiałów opakowaniowych w dziale Materiałów i Koordynacji Produkcji (MPK). Rok później pracowałem już jako projektant produkcji w dziale figurek. Pomiędzy 2013 a 2014 rokiem zająłem stanowisko zastępcy kierownika działu, a jednocześnie, nadzorując AVH Bau lub konfekcję, jako projektant produkcji. Dzięki dalszemu szkoleniu jestem teraz kierownikiem działu MPK”.

Ronald G., Analityk

Firma Lindt pozwoliła mi przyspieszyć moją karierę, dając mi różne role. Zacząłem jako handlowiec na Florydzie i zaoferowano mi możliwość dołączenia do zespołu sprzedaży jako analityk jednego z najlepszych sprzedawców leków w USA. Lindt udzielił mi również wsparcia finansowego podczas uzyskiwania przeze mnie dyplomu MBA. Praca tutaj była wspaniałym doświadczeniem ze wszystkich perspektyw i dlatego mam szczęście, że należę do tak znakomitej grupy profesjonalistów.