Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Moja chwila przyjemności z Lindt LINDOR

Praliny Lindt LINDOR są idealnymi towarzyszami w chwilach największego relaksu. Spróbuj zniewalająco aksamitnej praliny Lindt LINDOR i zanurz się w świecie przyjemności...

Odpocznij, zrelaksuj się i zatrzymaj się z LINDOR

Gdy przełamiesz czekoladową otoczkę Lindt LINDOR, gładkie i aksamitne wnętrze zacznie się rozpuszczać w ustach, a wraz z nim Ty rozpłyniesz się
z rozkoszy. Aksamitna konsystencja i nieziemski smak LINDOR, tworzonej ze starannością przez Lindt Maîtres Chocolatiers, zawładną Twoimi zmysłami.

Pozwól nam być inspiracją dla Twoich chwil przyjemności z Lindt LINDOR

Praliny LINDOR i książka.

Odpręż się, czytając dobrą książkę

Załóż wygodne ubranie, znajdź komfortowe miejsce i odpręż się czytając książkę, oglądając serial lub słuchając podcastu.

Obejrzyj ulubiony film

Na co masz ochotę?  Film z lat 80.? Tkliwą komedię romantyczną? A może horror, przy którym będziesz się chować pod poduszką? Stwórz nastrój, przygaś światła i przygotuj praliny Lindt LINDOR dla dopełnienia relaksu. 

Miska pralin LINDOR oraz ser i wino.
Miska pralin LINDOR i domowe SPA.

Domowe SPA? Zrób sobie przyjemność

Wracasz do domu po ciężkim dniu i marzysz o chwili tylko dla siebie? Przygotuj w domu odprężający seans SPA. Będziesz potrzebować tylko dwóch rzeczy: maseczki na twarz i pralinek LINDOR. Czas start. Rozkoszuj się chwilą dla siebie i wyśmienitymi, rozpływającymi się w ustach pralinami LINDOR.

Chwila dla siebie

To był długi dzień? Dużo się działo się w pracy? Dopiero udało Ci się położyć dzieci do łóżek? Z tych lub innych powodów możesz potrzebować odprężenia, chwili ciszy i spokoju tylko dla siebie. Stwórz z takich momentów rytuał z pralinami Lindt LINDOR. Skorzystaj z chwili przyjemności wyłącznie dla siebie. 

Uspokajająca filiżanka herbaty z pralinką LINDOR.
Pralinka LINDOR, serwetka i talerz obiadowy.

Świętuj z klasą

Celebruj wyjątkowe okazje, uświetniając uroczyste kolacje i spotkania blaskiem Lindt LINDOR. Rozłóż je na stole lub przyczep do winietek. Twoi goście z pewnością to pokochają!

Create a calming ritual

Sekret prawdziwej przyjemności

Twarda zewnętrzna otoczka. Aksamitne, rozpływające się wnętrze. Nietrudno zgadnąć, dlaczego praliny Lindt LINDOR to jedne z najbardziej lubianych produktów na świecie. Dowiedz się od naszych Maîtres Chocolatiers, co sprawia, że są tak zniewalająco aksamitne.

Gotuj z Lindt

Zainspiruj się różnorodnością naszej czekolady i sprawdź kilka z naszych ulubionych przepisów. Gotuj jak Maître Chocolatier i ciesz się swoimi dziełami!

Jak powstały praliny Lindt LINDOR?

Czy wiesz, że pierwszym produktem Lindt Lindor była tabliczka aksamitnie gładkiej czekolady, która została stworzona w 1949 roku? Kultowe pralinki, które kojarzymy dziś z tą nazwą, pojawiły się na sklepowych półkach dopiero 20 lat później. Lecz wkrótce szybko z nich zniknęły. Chcesz wiedzieć co się stało?

Polub @Lindt Polska na instagramie

klasyczne czekoladowe praliny LINDOR
Orzechowe praliny LINDOR
Opakowania praliny LINDOR
Czekoladowa pralina LINDOR
Praliny LINDOR i kwiaty
Pistacjowe praliny LINDOR