Odkryj Lindt EXCELLENCE

Każda tabliczka Lindt EXCELLENCE tworzona jest przez naszych Maîtres Chocolatiers z najlepszych ziaren kakao i najwyższej jakości składników. Perfekcyjna harmonia smaku, aksamitnie gładka tekstura i jedwabisty blask sprawiają, że te tabliczki ekscytują i pobudzają wszystkie zmysły.

Mleczna czekolada o wysokiej zawartości kakao

Nowa mleczna czekolada o wysokiej zawartości kakao - Lindt EXCELLENCE 45%, 55%, 65% Cocoa. Dzięki pasji, kreatywności i zaangażowaniu Maîtres Chocolatiers powstała doskonała mleczna odsłona czekolady najwyższej jakości. To połączenie łagodnego smaku mleka i intensywnego smaku kakao.

Mistrz Czekolady z tabliczką czekolady

Degustacja pięcioma zmysłami

Naucz się degustacji niczym Maître Chocolatier. Od intensywnego aromatu kakao i złożonego smaku po aksamitną konsystencję, degustuj czekoladę Lindt tak, jak Maître Chocolatier: wszystkimi pięcioma zmysłami.

sprawdź

Od ziaren kakao do tabliczki – i do Ciebie

Jesteśmy dumni z tego, co robimy z tak wielką pasją w Lindt już od 1845 roku. Jesteśmy jednym z nielicznych wytwórców, którzy produkują czekoladę od ziaren kakao do tabliczki. Zapewnia nam to kontrolę na każdym kroku tworzenia czekolady i w każdym szczególe tego procesu, więc możemy zapewnić, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Za każdym razem.

sprawdź
Maszyna do konszowania wypełniona gorzką czekoladą.
na stronę

Wino i czekolada

Czy istnieje lepszy sposób na udoskonalenie degustacji wina niż kostka czekolady, która będzie pasować do kieliszka ulubionego czerwonego lub białego wina? Nasza czekolada współgra z taninami i pozwoli na wydobycie nowego, nieoczekiwanego smaku.

Herbata i czekolada

Wypicie filiżanki herbaty z kostką czekolady to jedna z największych przyjemności. Kiedy następnym razem będziesz przygotowywać swoją ulubioną herbatę, wybierz dopasowaną czekoladę Lindt Excellence – spraw, aby Twoja przerwa była jeszcze słodsza.

Kawa i czekolada

Dwie najlepsze w naturze substancje pobudzające, kawa i czekolada, łączą się i tworzą niezrównany profil smakowy, który pobudzi zmysły. Mamy czekoladę, która świetnie pasuje do wielu rodzajów kawy, od mocnego espresso po mleczne latte.
Ciasto czekoladowe i tabliczki czekolady Lindt EXCELLENCE

Najlepsze przepisy Lindt

Maszyna do konszowania wypełniona gorzką czekoladą.

Dlaczego czekolada Lindt jest tak wyjątkowa?

Mistrzowie Czekolady przy pracy

Poznaj świat Lindt

Obserwuj @Lindt Polska na Instagramie

czekolady Lindt EXCELLENCE
czekolady Lindt EXCELLENCE
czekolady Lindt EXCELLENCE
czekolady Lindt EXCELLENCE
czekolady Lindt EXCELLENCE
czekolady Lindt EXCELLENCE