Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Studenci i Absolwenci

Niezależnie od tego, czy chcesz po raz pierwszy spróbować swoich sił w wyjątkowym i dynamicznym środowisku pracy w ramach lokalnych możliwości czy też chcesz skorzystać z naszego Międzynarodowego Programu dla Absolwentów, w każdej z tych dróg oferujemy Ci wyjątkową szansę na rozwój swoich talentów i wspólne kreowanie jutra Lindt & Sprüngli.


Międzynarodowy Program dla Absolwentów 

Spotkanie pracowników.

                                                  Co oferujemy:

W ramach Międzynarodowego Programu dla Absolwentów możemy zaoferować Ci:

– 18 miesięczny staż w trzech z naszych 26 filii lub 12 fabryk produkcyjnych mieszczących się na całym świecie

– Zakwaterowanie

– Lokalną pensję

– Zwrot kosztów w związku ze zmianą miejsca zamieszkania

– Możliwość rozwijania umiejętności technicznych i interpersonalnych oraz stworzenia globalnej sieci kontaktów i odnalezienia się w szybko zmieniającym się środowisku pracy

Czego oczekujemy:

Wszystkie programy wymagają wyższego wykształcenia, otwartości na globalną relokację, umiejętności płynnego posługiwania się językiem angielskim, niemieckim lub francuskim. 

Poznaj nasze Międzynarodowe Programy dla Absolwentów i dowiedz się jak aplikować.

sprawdź
Uśmiechnięty pracownik Lindt.

Nasze programy dla absolwentów

A man working on the computer.

Finanse i Controlling Międzynarodowy

Jako absolwent studiów finansowych będziesz ściśle współpracować z innymi działami, takimi jak Marketing, Sprzedaż i Operacje, Controlling, Rachunkowość oraz Budżet i Prognozowanie..

W czasie trwania tego 18-miesięcznego programu poznasz różne działy finansowe w filiach Lindt & Sprüngli:

- Marketing i kontrola sprzedaży w spółce zależnej zajmującej się dystrybucją

- Kontrola operacji w zależnej jednostce produkcyjnej

- Całościowe doświadczenie w zakresie Finansów i Controllingu w nowo powstającej spółce zależnej

Marketing międzynarodowy

Nasze zespoły marketingowe są zaangażowane we wszystkie działania marketingowe, począwszy od badań rynkowych, opracowywania spostrzeżeń konsumentów, strategii marketingowych, innowacji w zakresie opakowań i produktów, aż po reklamę i realizację wewnątrzrynkową. W ramach naszego międzynarodowego programu dla absolwentów marketingu, Ty też możesz to robić.

W czasie trwania tego 18-miesięcznego programu spotkasz się z różnymi stylami marketingu, charakterystycznymi dla regionów:

– Kraju, w którym Lindt jest powszechnie uznaną firmą

– Kraju, w którym Lindt się rozwija

– Siedzibie głównej w Kilchbergu

Woman giving marketing presentation.
International employees greeting each other.

Działalność międzynarodowa

Jako stażysta w Lindt & Sprüngli zapoznasz się z całym procesem produkcji czekolady – od ziarenka po tabliczkę. Od zrozumienia receptur i technologii kryjących się za każdym produktem do degustacji gotowych dzieł, będziesz mieć styczność z różnymi działami i procesami.

W czasie trwania tego 18-miesięcznego programu będziesz pracować w różnych regionach, w 3 lokalizacjach:

- Badania i rozwój (R&D), w tym wgląd w opracowywanie produktów i technologii procesowych

- Produkcja i kluczowe wskaźniki wydajności (KPI), w tym zarządzanie zasobami, zarówno personelem, jak i materiałami

- Kontrola jakości, od koncepcji po systemy i analizy, w tym proces decyzyjny

Jak się zgłosić:

Bowl of mint flavoured Lindor near a laptop with glasses.

Chcesz dołączyć do Lindt & Sprüngli?

Bardzo nas to cieszy! Tego możesz spodziewać się podczas rekrutacji:

Najpierw wybierz program dla siebie. Możesz wybrać tylko jeden program w tym samym czasie, wybierz więc najlepszą dla Ciebie opcję. Miejsce, do którego się udasz po pomyślnym zakończeniu programu, jest bardziej elastyczne, ale na razie wybierz to, co Cię najbardziej interesuje.

Program wybrany? Możesz teraz wypełnić formularz online, który musi zawierać Twoje CV i list motywacyjny. Kliknij przycisk „Aplikuj teraz” na dole strony. Czytamy każdy list motywacyjny, więc upewnij się, że dobrze Cię odzwierciedla, ale jest też zwięzły i pozbawiony literówek.

Aplikacje przeglądamy na bieżąco, więc im wcześniej złożysz aplikację, tym lepiej. Jeśli znajdziemy odpowiednich kandydatów, zamykamy portal aplikacyjny. Kryteria wyboru zależą od programu, upewnij się więc, że zapoznasz się z wymaganiami dotyczącymi wybranego programu.

If You Are Selected...

Jeśli spodoba nam się Twój profil, zaprosimy Cię na wywiad wideo z osobą rekrutującą i potencjalnym mentorem. Nasza rada: chcemy poznać Ciebie, więc bądź sobą. To także szansa dla Ciebie na poznanie nas i lepsze zrozumienie tego programu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Gdy przejdziesz ten etap, zaprosimy Cię na osobistą rozmowę z oceną w naszej siedzibie. Da Ci to szansę na poznanie starszego kierownika programu. W zależności od programu, plan będzie obejmował praktyczny test, jak np. studium przypadku, prezentację lub ćwiczenie w grupie.

Możemy przeprowadzić kolejne wywiady wideo z liderami z różnych zagranicznych filii, abyś pozwolić Ci poznać różne kultury w filiach, do których możemy Cię skierować.

Jeśli uda Ci się pozytywnie wypaść w tych etapach, otrzymasz ofertę dołączenia do programu.

Gotów? Czekamy na Twoją wiadomość.

Aplikuj teraz
A prospect applying to Lindt on a laptop near a bar of dark chocolate.