Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Świat Lindt

Odkryj czekoladowy świat Lindt i poznaj naszych Maîtres Chocolatiers.

Mistrz Czekolady Lindt wygładza czekoladę w formie.

Nasza historia 

Wszystko rozpoczęło się w 1845 roku, w małej cukierni w Zurychu. To właśnie tutaj David Sprüngli-Schwarz i jego syn, Rudolf Sprüngli-Ammann, po raz pierwszy wyprodukowali czekoladę w stałej postaci. Od tego czasu nasza czekolada była ciągle ulepszana, do swojej dzisiejszej, kremowej, bogatej i słodkiej postaci. Nieporównywalny smak.

sprawdź

Od ziaren kakao do tabliczki – i do Ciebie

Jesteśmy dumni z tego, co robimy. Oznacza to, że jesteśmy jednym z nielicznych wytwórców, którzy produkują czekoladę od ziaren kakaowych do tabliczki. Zapewnia nam to kontrolę na każdym kroku tego procesu, więc możemy zapewnić, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Za każdym razem.

sprawdź
Rolnicy trzymający nad głowami kosz pełen strąków kakao.

Poznaj naszych Maîtres Chocolatiers

Dzięki placówkom na całym świecie, rodzina Lindt jest globalną społecznością, którą łączy wspólna pasja do czekolady. Każdy Maître Chocolatier wnosi do kuchni swoją unikalną perspektywę, smak i kulinarne doświadczenie – inspirując nieoczekiwane dzieła i ekscytującą współpracę.

Kobieta ciesząca się chwilą przyjemności z Lindorem.

Moja chwila przyjemności z Lindt LINDOR

Praliny Lindt LINDOR są idealnymi towarzyszami w chwilach największego relaksu. Spróbuj zniewalająco aksamitnej praliny Lindt LINDOR i zanurz się w świecie przyjemności...

sprawdź

Idealne połączenia

Dla zwiększenia głębi i uzyskania bardziej złożonego smaku, połącz naszą gorzką czekoladę ze starannie wyselekcjonowanymi kawami, herbatami i winami. Spróbuj Lindt EXCELLENCE Orange Intense z boliwijskim macchiato Copacabana, aby uzyskać niezrównany, wyrafinowany smak. Chcesz odkryć więcej połączeń z Lindt?

sprawdź
Stos koste czekolady Lindt i butelka czerwonego wina.

Gotuj z Lindt 

Zainspiruj się naszą czekoladą i sprawdź przepisy, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Który przepis będzie Twoim ulubionym? 

Meet Roger

Roger is highly admired across the world; not just for his extraordinary success as a sportsman, but for his down to earth personality which has won him legions of loyal fans.