0

Czekolada i kawa

Bogaty i charakterystyczny aromat kawy i różnorodne możliwości smaków Lindt EXCELLENCE tworzą nieskończony potencjał niezwykłych kombinacji nowych smaków, które zadowolą każdego konesera. 

Odkryj niezwykłe doświadczenie, które dostarczy rozkoszy wszystkim Twoim zmysłom. Połącz intensywny smak czekolad premium z wysokiej jakości kawą. Zarówno kawa, jak i czekolada, obie charakteryzujące się wyrazistym smakiem i aromatem, są doskonałe do degustacji i rozsmakowania. Połączenie ich to idealna harmonia.

Na początek przygotuj sobie filiżanką dobrej kawy i weź niewielki łyk. Następnie weź do ust kawałek czekolady Lindt. Pozwól czekoladzie rozpłynąć się na języku i weź ponownie łyk kawy. Podczas połykania zwróć uwagę na balans aromatu, kwasowości i słodyczy, jakiego doznają Twoje kubki smakowe. 

Wzbogać swoją codzienność tą chwilą, gdy czas staje w miejscu.

Spróbuj LINDT EXCELLENCE Dark Chilli z Burundi Ngozi Murama Americano

Doskonała z Burundi Ngozi Murama Americano. Smak tej odmiany kawy ma budowę złożoną, z mocnymi nutami korzeni i tanin. Rezultat parowania jej z Excellence Chili jest zbliżony do ostrej potrawy, która pikantność jest łagodzona bogactwem i misternością czerwonego wina. By wzmóc intensywność doznań, dobrze jest poczekać chwilę aż chili zaznaczy swą ostrość – i wtedy wziąć drugi łyk kawy.