0

KARIERA

NASI LUDZIE, NASZA KULTURA

Lindt & Sprüngli jest grupą firm działających międzynarodowo i wiodącym na świecie producentem czekolady premium. Nasze ekskluzywne produkty cieszą się doskonałą reputacją i świadomością klientów na całym świecie. Poprzez nasze spółki zależne i spółki dystrybucyjne jesteśmy obecnie w ponad 120 krajach świata. 

Gdy dołączysz do Lindt  & Sprüngli poznasz wiele utalentowanych ludzi z różnych środowisk z różnorodnymi umiejętnościami. Wszyscy jednak wyznają te same zasady wzajemnego  szacunku, pracy zespołowej i inicjatywy w działaniu. W Lindt &Sprüngli stworzyliśmy środowisko, w którym ludzie z zaangażowaniem, pasją, inicjatywą i przedsiębiorczością pracują jako zespół, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki. Bardzo ważna jest dla  nas współpraca i praca zespołowa, działanie zgodnie z zasadami fair play, a PASJA DLA LINDT jest naszą nadrzędną kompetencją. W Lindt & Sprüngli oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym doceniamy umiejętności i pomysły wszystkich pracowników. Wysoko cenimy proaktywną postawę, przejmowanie inicjatywy we własnych obszarach odpowiedzialności, otwartość na nowe wyzwania, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery współpracy.

BIURO

Zespół pracujący w biurze jest sercem firmy. Każdy odgrywa tu kluczową rolę począwszy od zespołu marketingu, który tworzy nowe produkty i odpowiada za ich marketingowe wsparcie; zespołu sprzedaży rozwijającego różne kanały dystrybucji; zespołu finansowego, który dba o zyskowność firmy, działu HR, który zapewnia przyciągnięcie, identyfikację oraz rozwój najlepszych ludzi; zespół logistyki, który zapewnia dostępność produktów; zespół obsługi Klienta, który dba o profesjonalną obsługę zamówień. Mimo dynamicznie zmieniającego się środowiska, w którym pracujemy wszyscy staramy się wzajemnie wspierać i działać zespołowo.

SPRZEDAŻ TERENOWA

Nasz zespół sprzedażowy działający silnie na terenie całej Polski, lubi pracować w dynamicznym środowisku FMCG. Koncentracja na osiągnięciu wyników sprzedażowych, budowaniu silnych i partnerskich relacji handlowych z klientami w ramach nowoczesnego i tradycyjnego kanału sprzedaży. Handlowcy Lindt & Sprüngli działają zgodnie z ustalonymi standardami pracy, odpowiadając za realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie, utrzymując odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wytycznymi firmy, jednocześnie zapewniając ciągłą obecność produktów Lindt u klientów.

SKLEPY FIRMOWE

Każdy uwielbia czekoladę a unikalne doświadczenia z marką Lindt z całą pewnością dostarczą nasze firmowe sklepy. Uśmiech, profesjonalne podejście do klienta, szeroka wiedza o produkcie oraz techniki sprzedaży to kluczowe elementy zespołu Sprzedawców naszych firmowych sklepów. To właśnie tutaj chodzi o współpracę celem stworzenia wyjątkowego miejsca, do którego nasi klienci będą wciąż chcieli wracać.

PROCES REKRUTACYJNY W LINDT

Nasz proces rekrutacyjny polega na przesłaniu przez kandydata aplikacji na wybrane stanowisko. Oprócz złożenia CV i listu motywacyjnego zostaniesz także poproszony o wypełnienie formularza aplikacyjnego i odpowiedź na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia a także oczekiwań finansowych.  

Następnie wszystkie nadesłane aplikacje podlegają analizie i  selekcji pod względem oczekiwanego doświadczenia zawodowego i profilu zawodowego kandydata. Kandydaci, których profil jest najbardziej zbieżny z tym przez nas oczekiwanym zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną. W zależności od stanowiska, pierwsze spotkanie odbywa się z pracownikiem działu HR lub bezpośrednim przełożonym.  Podczas rozmowy kwalifikacyjnej weryfikujemy doświadczenie kandydata i posiadane przez niego kompetencje i umiejętności względem oczekiwań na danym stanowisku,  a także jego motywację do pracy dla naszej firmy.


Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, a nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy w ramach obecnie prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych, prześlij aplikację otwartą za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego. Zostanie ona dodana do bazy i będzie rozpatrzona w przypadku otwarcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodne z Twoimi preferencjami.